Nowoczesna metoda ocieplania poddaszy

Poddasze szczególnie narażone jest na utratę ciepła, dlatego warto zadbać o jego dokładne i profesjonalne ocieplenie. Nawet niezamieszkaną przestrzeń poddasza warto poddać dociepleniu. Pozwala to na znaczne oszczędności w ogrzewaniu domu oraz pozwala zniwelować różnego typu mostki termiczne, przez które traci się ciepło. Badania pokazują, że niedocieplone poddasze jest przyczyną nawet utraty nawet do 20% ciepła.
Nasza firma proponuje jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod ocieplenia poddasza metodą wdmuchiwania dociepleń. Wykorzystujemy certyfikowaną niemiecką celulozę, gwarantującą nie tylko doskonałą izolację termiczną, ale także akustyczną.

Ocieplanie poddaszy – profesjonalnie i skutecznie

Ocieplanie poddaszy wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości maszyn, gwarantujących wysoką precyzję. To znacznie skuteczniejsza metoda, niż tradycyjne ocieplanie dachów, przy których nie da się uniknąć mostków termicznych.
W celu uzyskania szczegółów na temat oferty i metody ocieplenia dachów stosowanej przez naszą firmę zapraszamy do kontaktu.