Ocieplanie poddaszy

Home/Ocieplanie poddaszy

Nowoczesna metoda ocieplania poddaszy

Poddasze jest szczególnie narażone na utratę ciepła, dlatego warto zadbać o jego dokładne i profesjonalne ocieplenie wełną celulozową. Nawet niezamieszkaną przestrzeń poddasza warto poddać dociepleniu. Badania pokazują, że straty ciepła, które wynikają ze źle ocieplonych dachów, wynoszą nawet 30%. Docieplenie poddasza pozwala uzyskać znaczne oszczędności w ogrzewaniu domu oraz zniwelować różnego typu mostki termiczne, przez które traci się ciepło. Dzięki temu dobrze ogrzany dom zachowuje stałą temperaturę wnętrza, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów na paliwo do pieca C.O.

Nasza firma proponuje jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod ocieplenia poddasza – metodą wdmuchiwania dociepleń. Wykorzystujemy certyfikowaną niemiecką celulozę, odporną na palenie i czynniki biologiczne. Ocieplanie celulozą gwarantuje nie tylko doskonałą izolację termiczną, ale także akustyczną.

Ocieplanie poddaszy – profesjonalnie i skutecznie

Ocieplanie poddaszy wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości maszyn, które gwarantują wysoką precyzję. To znacznie skuteczniejsza metoda niż tradycyjne ocieplanie dachów, przy którym nie da się uniknąć mostków termicznych.

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty i metody ocieplenia dachów stosowanej przez naszą firmę zapraszamy do kontaktu.