Ocieplanie stropu sposobem na oszczędności

Planując ocieplenie poddasza nie możemy zapomnieć o stropach. Należy pamiętać, że przez niedocieplony dach ucieka nawet 20% ciepła. Skuteczne docieplenie jest więc podstawą oszczędzania na energii.
Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada profesjonalne ocieplanie stropodachów. Stosujemy sprawdzoną i niezwykle skuteczną metodę wdmuchiwania izolacji. W przypadku stropów przy dachu jest to szczególnie ważne. Metoda tradycyjna niestety tu zawodzi, ponieważ mamy do czynienia z szeregiem niskich oraz trudno dostępnych przestrzeni. Tworzą się przez to mostki termiczne, przez które tracimy ciepło.

Skuteczna metoda ocieplania stropu

Ocieplanie stropu metodą wdmuchiwania umożliwia dotarcie z warstwą izolacji nawet w niewidoczne miejsca. Gdy dostęp do stropu jest utrudniony lub niemożliwy, wycinamy niewielki otwór, przez który wkładany jest wąż służący do aplikacji warstwy izolacyjnej.
Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, które zdają egzamin przez lata, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ocieplania stropu metodą wdmuchiwania izolacji.