Ocieplanie stropu

Home/Ocieplanie stropu

Ocieplanie stropu sposobem na oszczędności

Planując ocieplanie poddaszy, nie możemy zapomnieć o stropach. Należy pamiętać, że przez niedocieplony dach ucieka nawet 30% ciepła. Jego skuteczna izolacja jest więc podstawą oszczędzania na kosztach energii.

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie ma profesjonalne ocieplanie stropodachów. Stosujemy sprawdzoną i niezwykle skuteczną metodę wdmuchiwania izolacji. W przypadku stropów przy dachu jest to szczególnie ważne. Metoda tradycyjna niestety zawodzi, ponieważ mamy tam do czynienia z szeregiem niskich oraz trudno dostępnych przestrzeni. Tworzą się przez to mostki termiczne, przez które tracimy ciepło. W praktyce stosujemy ocieplenie wełną celulozową, która pozwala zwiększyć efektywność ocieplenia.

Skuteczna metoda ocieplania stropu

Ocieplanie stropu metodą wdmuchiwania umożliwia dotarcie z warstwą izolacji nawet w niewidoczne miejsca. Gdy dostęp do stropu jest utrudniony lub niemożliwy, wycinamy niewielki otwór, przez który wkładany jest wąż służący do aplikacji warstwy izolacyjnej.
Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, które zdają egzamin przez lata, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ocieplania stropu metodą wdmuchiwania izolacji.