Usługi dekarskie

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie prac dekarskich i blacharskich. Wykonujemy pokrycia nowych dachów, naprawiamy uszkodzone konstrukcje i ocieplamy poddasza celulozą.

Zajmujemy się wszelkimi rodzajami dachów – zarówno płaskich krytych papą, jak i konstrukcjami spadzistymi obłożonymi dachówkami. W zależności od rodzaju dachu dobieramy indywidualne materiały na jego pokrycie. Rodzaj konstrukcji ma decydujący wpływ na sposób odprowadzania wody, dlatego wybór właściwych materiałów ma duże znaczenie. Im mniejszy spadek dachu, tym szczelniejsze powinno być jego pokrycie. Popularna papa termozgrzewalna idealnie zda egzamin na płaskim dachu. Przy konstrukcjach spadzistych lepszym wyborem będzie dachówka ceramiczna lub cementowa.

Doświadczony dekarz wykonuje usługi tego typu bez względu na charakter i architekturę obiektu. W razie potrzeby wymieniamy stare pokrycia dachowe i opierzenia odświeżanego budynku.

Izolacja pod dachem

Remont dachu to doskonała okazja, aby zadbać o poprawę izolacji tej części domu. Naprawa ocieplenia poddasza może zmniejszyć straty ciepła tą drogą nawet o 30 proc.

Izolacja wykonana z tradycyjnych materiałów – wełny mineralnej lub styropianu zawsze ma w sobie drobne szczeliny, przez które ucieka ciepło. Wypełnienie mostków termicznych poprzez wdmuchiwanie celulozy zapewnia doskonałą szczelność i ograniczenie strat ciepła.

Firma ISO-DACH jest doświadczonym specjalistą od prac dekarskich i napraw warstw izolacji. Zapraszamy do kontaktu. Najczęściej pracujemy w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i Stargardzie, ale przyjmujemy zlecenia także z dalszych okolic.